O mnie

Witaj na moim blogu, gdzie mówię o wszystkim, co daje mi radość i satysfakcję. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj kilka przyjemnych chwil i w niemałej liczbie artykułów odnajdziesz co nieco dla siebie. Liczę również na to, że podzielisz się ze mną posiadanymi uwagami i wymienimy kilka słów – to za każdym razem prowadzi do rozwoju i daje możliwość poszerzyć horyzonty!
Co tu znajdziesz?
Nie ograniczam się co do dziedziny i piszę o tym, na czym się znam oraz… o czym mam ochotę napisać. W związku z tym nie narzucam sobie nawet najmniejszego rygoru i wpisy powstają w wyniku prawdziwej chęci lub potrzeby. Mam nadzieję, że dzięki temu ich merytoryczność jest niezwykle wysoka i są w stanie spełnić oczekiwania sporej ilości Internautów. Czego tutaj nie znajdziesz?
Artykułów pisanych na kolanie, które są sztuką dla sztuki. Każdy mój artykuł jest zaplanowany, poparty konkretnym researchem oraz precyzyjnym przygotowaniem. Tylko w ten sposób mogę dbać o poziom swojego bloga i dawać Wam to, co będzie nadawało się nie tylko do pokazania, ale i dyskusji.